sertleşmeye ne iyi gelir

Türkiye’deki erkeklerin %6 inde bulunan sertleşme sorunu hakkında temel bilgiler ve sertleşmeye ne iyi gelir, ne tür besinlerle sertleşir çözüm yollarını sizlere sunuyoruz. İktidarsızlık sorununu ortadan kaldırmak için en etkili denenmiş formülleri sizlere sunuyoruz. Sertleşmeye ne iyi gelir hakkında herşeyi bulabilirsiniz.

Dr. İbrahim Saraçoğlu şifalı bitkilerle sertleşmeye ne iyi gelir formülü

Sertleşme için Kereviz Kürü
Malzemeler:
* 2.5 su bardağı kireçsiz su,
* 200 gram kereviz yumrusu,
* 15 adet maydanoz.
Hazırlanışı Ve Uygulanışı:
2.5 su bardağı kireçsiz suyu kaynatın ve kaynamakta olan suyun içerisine 200 gram kereviz yumrusunu atın ve tencerenin ağzını kapatın. Kereviz yumrusu böyle 5 dakika boyuca kaynadıktan sonra tencereye 15 tane maydanozu sapları ile birlikte ilave edip kaşıkla karıştırın. Tencerenin ağzını tekrar kapatıp kereviz kürünü 3 dakika daha kısık ateşte kaynatın. Toplam 8 dakika kaynayan kereviz kürünü ılıdıktan sonra süzüp kahvaltıdan 1 saat sonra ve öğle yemeğinden yarım saat önce birer su bardağı kadar için. Artan kereviz maydanoz kürü daha sonra içilmek üzere buzdolabında saklanabilir.

Kereviz maydanoz kürünü sabahları ve öğlenleri içme fırsatı bulamayanlar ilk bardağı akşam yemeğinden 1 saat sonra, ikinci bardağı da yatmadan önce içebilirler. Sertleşme problemi için hazırlanan bu kereviz kürünü içmeye 25 gün boyunca devam edin ve kürü her gün taze olarak hazırlayın. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yılda 2-3 defa uygulanmasını tavsiye ediyor.

Sertleşmeye iyi gelen Besinler

Biberiye çayı : Günde 3 fincan biberiye çayı içebilirsiniz.

Maydanoz, Ceviz, Kekik, Vanilya, Greyfurt, Yumurta, Enginar, Badem, Fındık, Antep Fıstığı, Bal, Pekmez, Kivi, Mango Gibi Besin öğelerini tüketirseniz sertleşmeye iyi gelir. ayrıca Kereviz: Erkeklerde cinsel faaliyeti çoğaltarak, zamansız iktidarsızlığı önlüyor.

sertleşmeye ne iyi gelir

Benzer Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir