Sakal Çıkarıcı Bitkiler, Sakal Nasıl Gürleşir

Sakal Çıkarıcı Bitkiler Hangileri, Sakal Nasıl Gürleşir doğal sakal çıkarma yöntemlerini sizlere sunuyorum. Sakal problemi olan herkes için denenmiş başarılı doğal yöntemlerle sakal çıkartma tekniklerini sizlere sunuyoruz. Temel olarak iki Yöntem ile sakal çıkartma yöntemi ile sizleri bilinçlendirmek istiyorum. Seyrek Sakal nasıl sıklaşır, sarımsak sakala nasıl sürülür, detaylı bir şekilde sizler için inceledim.

Sakal Çıkarıcı Bitkiler, Sakal Nasıl Gürleşir, Doğal Yöntemlerle Sakal Çıkarma.

Sakal Çıkaran şifalı bitkilerde en etkili yöntem sarımsaktır. Sarımsak sakala nasıl sürülür okuyun.

Sarımsak İle Sakal Çıkarma Yöntemi

Sarımsağı yüzünüze sürerek daha gür sakal çıkmasını beklemeyin. Sarımsağı yüzünüze sürmeniz deki amaç yeni tüylerin oluşması ile yüzünüzde daha çok sakalın çıkmasını sağlamaktır. Yüzünüzde hiç bir tüylenme yoksa ilk yapacağınız sarımsağı ezip krem kıvamına getirerek tüysüz bölgeye yedirerek sürmelisiniz. 10 15 dakika yüzünüzde bekletin sonrasında yüzünüzün yanmaması için su ile yıkayın.

Jilet Yöntemi ile Sakal Çıkarma
Sakallarınızı gürleştirmek için jiletle traş olmak etkili bir yöntemdir. Fakat halk içinde yaygınlaşmış olan tüyleri tersten alarak sakal çıkarma şeklinde bir yöntem mevcut değildir. Aksine zararlı olan tersine tıraş, yüzünüzü tahriş eder ve minik yaraların oluşmasına neden olur. İltihap kapma tehlikesini de beraberinde getiren tersine tıraş yöntemini uygulamanız, çıkan sakallarınızı da kaybetmenize neden olabilir. Uygulanmasında zarar bulunmayan yöntem, doğru bir şekilde tıraş olunmasıdır.

2 3 ay içinde Sakalınız etkili bir şekilde çıkmazsa, Uzman bir cildiye doktoruna danışın.

kirli sakal

Benzer Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir