Sağlık Haberleri

Sağlık alanındaki haberlerin farklı ve görülmeyen bir bakış açısı ile takip edilmesini sağlayan bir web sitenin adını mı arıyorsunuz?

Milliyet.com, haberturk.com, hurriyet.com ve daha pek çok haber sitesi her gün milyonlarca insan tarafından ziyaret edilmekte ve takip edilmektedir. Gündemdeki haberlerin incelenmesinin ardından ziyaretçiler ilgi alanlarına göre kategorilere dağılmaktadır. Notebook, tablet bilgisayar, cep telefonu almak isteyenler teknoloji sitesine yönelirken bu ziyaretçilerin çoğunu erkekler oluşturmaktadır. Kadınlar ise daha çok “sağlık” kategorisine yönelmektedir. Burada güzellikten cinselliğe geniş kapsamlı içeriklere sahip makaleler incelenmektedir. Ancak bu makaleler diğer büyük sitelerde harfiyen yazılanlar ile aynı olup sıkıcı ve dar kapsamlı anlatımı ile yetersiz kalmaktadır. Çoğunun sonunda reklam olması, doktor veya hastane tanıtımını yapmak amacıyla yazılmış olması da cabası.

TÜM BUNLARDAN SIKILDINIZ MI?

Yukarıdaki paragrafta anlatılan gözlemlere hem fikir iseniz sıkı durun. . . www.HABERDİSK.com sağlık alanındaki paylaşımları ile sıradanlığı ve aynılığı ortadan kaldırmaktadır. Sağlık Haberleri kategorisinde kadın-erkek sağlığını kapsayan pek çok konu üzerindeki araştırmaları incelemiş ve sade bir dile ile anlatmayı prensip edinmiştir. Video destekli tıbbi makaleler bu prensibin en güzel açıklayıcısı.

HABERDİSK’in sağlık makaleleri hakkında bilinmesi gereken bir husus var ki o da “ziyaretçi ve dikkat çekmeye çalışan cinsel içerikli haberlerin” yayınlanmıyor olmasıdır. Bunun dışında kadınlara özel paylaşımları ile ilgi çekmeyi başarmış sağlık haberlerine kadın güzellik bakım kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Siteyi ziyaret etmeniz halinde diğer sitelerde gözünüze çarpmayan ve oldukça önemli yazılara ulaşabileceksiniz. Vücudunuzun dinçliğini, şeklini ve güzelliğini hedef alan yazıların ev hanımlarının takipçisi olduğunu biliyor muydunuz? Sizin için de bir şeyler yazıldığından emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitede uygun kategoride ( ya da etiket altında ) arayıp bulmak.

Benzer Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir