Lahana ile kilo verin !!

ALINTIDIR.
herkese selamlar,
lahana diyetinin üçüncü günüde ve 3 kilo hafiflemiş biri olarak size lahana diyetini de kapsayan ve çok bilimsel temellere oturtulmuş yeni bi zayıflama akımından bahsetmek istiyorum.
Bir kitap: ZAYIFLAMADA PH MUCİZESİ
Kitap genel hatlarıyla şunu anlatıyor:
bir şeyin asidik-alkalik olma oranı vardır ve 1 ila 14 arasında değişir.7 nötrdür.7 nini altındakiler asidik, üzerindekiler de alkaliktir.bUNA DA KISACA ph deniyor. (sabun reklamlarından hatırlayın 🙂
vücudumuzun da çesitli bölümleri farklı PH oranında olmak zorunda.Vüct bu dengeyi korumak için de yediğimiz besinleri ve tabiki SUYU kullanıyor.tabi bu arada yediğimiz besinler de iki ana gruba ayrılıyor
1-alkalik
2 asidik
tabi tahmin edeceğiniz gibi kırmızı ve beyaz et, tüm şekerli yiyecekler (meyvelerin çoğu da dahil) süt ve ürünleri son derece asidik.
geriye lahana,avokado başta olmak üzere tüm yeşil sebzeler alkalik oluyor.

VE CAN ALICI NOKTA DA ŞU: vücudumuza asidik yiyecekler girince vücut onları yakar ve açığa müthiş bir asit çıkar ve bunlar vücutta kaldığı sürece zarar vereceği için vücut onları doku ve organlarad zarar vermesin diye YAĞ ile kaplar. öyle saklar.taaa ki siz vücudunuza alkalik yiyecekler alıp o asitleri nötrleyene kadar.
işte lahana da çok iyi bir alkalik yiyecek.o yüzden bizim sakladığımız yağ kaplamalı asitleri çözüp atıyor..tabi burda ph ı en az 7 nin üzerinde su içerek bunların atılmasını sağlamak gerekiyor.
daha çok fazla kafama yatan bilgi var bu kitapta google dan yazdığımkitabın ismini girerseniz bulabilirsiniz.
çay kahve de asidik olduğu için arkadaşlar onları içierken kendinizi su içmüş saymayın.
sadece lahana yiyerek sıkılanlara bu kitap iyi bir yemek tarifi kitabı da olabilir aynı zamanda.
umarım faydası olur. herkese kolay gelsin

Benzer Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir