Kredi kartı

Özellikle son dönemde birçok insanın nakit yerine kullanmaya başladığı kredi kartları zamanla başlarına dert olmaya başladı zira cebinde parası olmadan kredi kartının büyülü dünyasına kapılan insanlar alışveriş çılgınlığıyla birçok masraf yapıp sonrasında kredi kartı borcunu ödeyemiyor. Neyse ki kredi kartı taksitlendirme işlemi yapan firmalar var ki sizi bu dertten kurtarıyor. Kart borcunuz mu var? Ödeyemiyor musunuz? Hemen, kredi kartı borcu taksitlendirme hizmetinden faydalanın.

Nehir Danışmanlık Yenilenen Web Sitesi İle Sektöründe Lider ! 5 yıldır sektöründe lider olan ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra kampanya ve hızlı işlemleri ile dikkat çeken Nehir Danışmanlık ve Aracılık Hizmetleri haftanın kredi kartı taksitlendirme kampanyalarını açıkladı. Sektörde rekabet ne kadar artsa da ismini herkese duyurmuş olan Nehir Danışmanlık, kredi kartı borcu yapılandırma ve taksitli nakit avans hizmetlerinde yine bir numara.
Firmanın 12 ay borç taksitlendirme işlemleri yanı sıra güncel kampanya ve ertelemeleri şunlardır;
Bonus 4 Ay Erteleme + 12 Ay Taksit
Axess 36 Ay Taksit
WorldCard 2 Ay Erteleme + 9 Ay Taksit veya 12 Ay Taksit
Alım talebi nasıl sağlanır? Ürünü alan kişinin kazancı nedir?
Ürün, alıcıya piyasa fiyatlarının altında temin edilir.

Kart borçlusunun avantajı nedir?
Bankaların uygulamış olduğu faize göre %60 daha avantajlı bir oranla kartını taksitlendirerek, daha rahat ödeme olanağına sahip olur.
Güncel oran ve ertelemeleri, kredi kartı taksitlendirme dünyasından en son haberleri http://www.kredikarti1.com adresinden takip edebilirsiniz.

Benzer Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir