Kredi kartı taksitlendirme


Kredi kartınıza güvenip alışverişte işin ucunu kaçırdınız ve ödeme günü geldi, borcunuzu ödeyemiyor musunuz? Kredi kartı taksitlendirme tam da bu noktada devreye giriyor. Kredi kartınıza olan borcunuzu taksitlendiren birçok firma mevcut. Bu danışmanlık ve aracılık firmaları sizin adınıza bankayla görüşüp kredi kartı borcunuzu taksitlendiriyorlar. Ancak güvenilir firma bulmak da kolay iş değil. Biz size bu konuda http://www.kredikartitaksit.com sitesini öneriyoruz. Senelerdir bu sektörde faaliyet gösteren ve olumlu geri dönüşler alan bu siteden konuyla ilgili ayrıntılı bilgiyi de kolayca edinebilirsiniz. Biz yine de size ayağınızı yorganınıza göre uzatmanızı ve bu duruma düşmemenizi temenni ediyoruz ancak olur da kredi kartı borcunuzu ödeyemeyecek duruma gelirseniz, ki bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen bu durumdasınız, az önce önerdiğimiz siteyi mutlaka ziyaret edin.

Nehir Danışmanlık ve Aracılık Hizmetleri 2005 yılından bu yana finans sektöründe kredi kartı borcu olan veya acil nakit ihtiyacı olan ticari veya bireysel müşterilerinin sorunlarına çözüm sağlamaktadır. Nehir Danışmanlık, ikrazat ve faktoring hizmeti vermemektedir. Yapılan işlemlerin hiç birinde, kart borcu ödenen kişiyi riske sokacak senet, bono ya da imzalı bir evrak alınmamaktadır.

Firmamız yaptığı işlemlerin tümünde aracılık hizmeti sunmaktadır. Tüm işlemlerin finansmanını, firmamıza ürün alım talebinde bulunan firma ya da kişiler tarafından sağlanmaktadır. Alım talebinde bulunan işletme, tedarikçisini belirler. Firmamız kredi kartı borcu olan kart hamilinin kredi kartı borcunu yatırır. Daha sonra tedarikçiden alınması gereken ürünü temin ederek finansmanı sağlayan firma ya da şahsa teslim eder. Firmadan borç taksitlendirme hizmeti de alabilirsiniz. Bu konuyla ve kredi kartı taksitlendirmesiyle ilgili ayrıntılı bilgiler için başta önerdiğimiz siteden faydalanabilirsiniz.

Benzer Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir